© Güler Legacy, 2019

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • Linkedin
  • Medium

GÜLER LEGACY WORKSHOP

GÜLER LEGACY WORKSHOP, şirketler için hazırlanmış “etkin takım oluşturma” odaklı bir ekip çalışmasıdır. Sürprizlerle dolu, basketbol ile iş hayatını birleştiren, hareketli ve neşeli bir “yaparak öğrenme” macerasıdır. GÜLER LEGACY WORKSHOP eğitimin hemen ardından etkilerini hissettiren, katılımcının takımla ve takım içinde kendi etkisiyle ilgili çok önemli çıkarımlar elde ettiği bir deneyim yaşatır.

GÜLER LEGACY WORKSHOP profesyonel bir basketbol takımının maç gününden ilham alınarak tasarlanmıştır. Eğitim boyunca uzmanlar tarafından uygulanan teorik ve pratik takım çalışmaları günün içine dengeli bir şekilde yerleştirilerek, katılımcıların motivasyonunu yüksek tutması ve eğlenerek gelişmesi amaçlanmıştır. Katılımcılar tüm günlerini bir spor salonunda geçirirler ve sporda takım olmanın dinamiklerini iş yaşamına adapte etmeyi keşfederler.

 

GÜLER LEGACY WORKSHOP, Güler Legacy’nin deneyimli ekibi ve uzman psikologlar tarafından Türkiye'nin efsane basketbolcularının antrenörlüğünde uygulanır. Eğitimin baş antrenörlüğünü 80’li yıllarda Türkiye’de basketbolu ilk defa vitrine çıkaran Milli Takım’ın kaptanı Necati Güler üstlenmektedir.

Güler Legacy’nin diğer iki temsilcisi, Necati Güler’in oğulları Muratcan Güler ve Sinan Güler’dir. Her iki oyuncu da programları uygun olduğunda GÜLER LEGACY WORKSHOP’a katılmakta ve deneyimlerini aktarmaktadır.

 

Referanslarımız

İletişim

GÜLER LEGACY WORKSHOP, şirketlerin istek, talep ve ihtiyaçlarına göre özel olarak yapılandırılır. Katılımcı sayısı, şirketin özel yetkinlik istekleri vb. hususlarda şirketten alınan geri bildirim sonucu, ekipmanlar özel olarak hazırlanır ve her bir Güler Legacy Workshop benzersiz şekilde hazırlanır ve uygulanır.

Şirketinizin yetkinlik ihtiyaçlarını öğrenmemiz neticesinde, tarafınıza özel hazırlayacağımız Güler Legacy Workshop çalışmasını ve özel tekliflerimizi öğrenmek için bize aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.