GülerLegacyYazKampı.png

İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu dönem dolayısıyla, 2011 yılında başladığımız ve bu yaz 10. Kamp heyecanını yaşadığımız Güler Legacy Yaz Kampları maalesef yapılamayacaktır.

GÜLER LEGACY YAZ KAMPLARI HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Hepimizin bildiği gibi, tüm dünyayı ve Mart ayı itibariyle de ülkemizi etkisi altına alan Coronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla yaşam şartları da olumsuz etkilenmiştir.

İçerisinde bulunduğumuz bu zorlu dönem dolayısıyla, 2011 yılında başladığımız ve bu yaz 10. Kamp heyecanını yaşadığımız Güler Legacy Yaz Kampları maalesef yapılamayacaktır.

Her şeyden önce insan sağlığının önemli olduğu, almamız gereken tedbir ve dikkat etmemiz gereken kuralların çok daha önemli olmaya başladığı bu günlerde, Güler Legacy olarak aldığımız tedbirler sonucu da yaz kamplarının iptal edilmesi kararlaştırılmıştır.

 

Burslu kayıt ve ön kayıt başvurularını açtığımız süreçte, kampa katılmak için başvurusunu tamamlayan velilerimiz ve sporcularımız için;

1- "Burslu" olarak kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları, bir sonraki yapılacak yaz kampı için geçerliliğini koruyacak ve değerlendirmeye alınacaktır.

2- "Ön Kayıt" ile başvuru yapanlar, bir sonraki yapılacak olan yaz kampı için "Ön Kayıt" indiriminden yararlanacaktır. Daha detaylı bilgi almak için "info@gulerlegacy.com" adresine mail atabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Coronavirüs (Covid-19) dolayısıyla hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, hastalarımıza da acil şifalar diliyoruz. Ayrıca ilk günden beri gece gündüz demeden çalışan kahraman doktorlarımıza, sağlık personellerimize ve tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkür ederiz.

En kısa zamanda, yine harika bir yaz kampında görüşmek üzere...

GL_HARitastat (1).JPG

ANTRENMANLAR

Güler Legacy yaz kamplarında, her güne özel planlanan antrenman sistemimizle, sporcularımızın gelişimine üst seviyede katkı sağlanmaktadır. İlk gün oluşturulan takımların, gün içerisinde yaptıkları maçlarda, antrenmanlarda öğrenilenlerin sahaya uygulanması hedeflenmektedir.

MAÇLAR

Tüm sporcularımız yaşlarına ve fiziksel özellerine göre denk takımlara ayrılır ve yaptıkları maçlarda takım halinde hareket etme yeteneklerini geliştirirler. Antrenmanlarda öğrendiklerini hızlı bir şekilde sahada uygulayan sporcularımız, dostça bir rekabet içinde birbiriyle karşılaşır.

GÜLER AİLESİ

KAMP BOYUNCA SİZLERLE

Güler Ailesi kamp boyunca sporcularımızla birlikte olur ve onlarla yakından ilgilenir. Her gün öğrencilere kendi deneyimlerini aktaran Güler Ailesi, sporcularımızın hikayelerini de dinleme şansı elde eder.

ALL-STAR

Sporcularımız kamp esnasında düzenlenen All-Star yarışmaları ve maçları ile yoğun geçen bir kamp dönemi içerisinde keyifli anlar yaşar.

FUNTHEMENTAL

TESTLERİ

Kampımızın ilk günü gerçekleşen Funthemental testleri ile sporcularımızın tüm fiziksel özelliklerini en son bilimsel yöntemler ile ölçüyor ve test sonuçlarını sporcularımıza sunuyoruz.

COREVYO

Efsane basketbolcu Steve Nash'in yatırımcısı olduğu, vücut direncini ve dengesini arttırmaya yarayan yenilikçi spor ekipmanı CoreVYO, tüm antrenmanlarımızın önemli bir parçası.

ALTYAPIDA UZMAN

YERLİ VE YABANCI KOÇLAR

Kobe Bryant ve Kevin Durant gibi yıldız isimlerle birebir çalışmalar yapmış Christopher "CT" Thomas ve The Basketball Embassy kampları kurucusu Chris Dial olmak üzere, basketbol altyapısı eğitiminde uzman yerli ve yabancı koçlar, kamp boyunca sporcularımızla birlikte olacak.

SEMİNERLER

Başta Güler Ailesi ve psikologlarımız olmak üzere, alanında uzman hakem, fizyoterapist, diyetisyen ve diğer değerli spor insanları, verecekleri seminerler ile kamp boyunca sporcularımızla birlikte olacaklar.

VİDEO ANALİZ

Video analiziyle, sporcularımız kendi performanslarını Güler Ailesi ve koçlarla birlikte yeniden değerlendirme şansı bulacak, kendi basketboluna başka bir pencereden bakacak!

KİŞİSEL ÖDÜLLER

Kampımızda performansı ve kişiliği ile fark yaratan sporcularımızı, Güler Ailesi'nin ellerinden alacakları kişisel ödüller ile destekliyoruz.

MVP'YE AMERİKA'DA

KAMP FIRSATI

Güler Ailesi'nin ve koçlarımızın oylarıyla seçilen kampın en değerli oyuncusunu, 2020 yazında kamp masrafları Güler Legacy tarafından karşılanarak Amerika'da basketbol kampına gönderiyoruz. *

*Ulaşım ve vize masrafları katılımcıya ait olacaktır.

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

Sporcularımız 7 yıldır kamplarımıza ev sahipliği yapan Özyeğin Üniversitesi'nin yurtlarında kalacaklar. Her yurt odasında ortak alan ve ayrı yatak odaları yer almakta, böylece sporcularımız hem dinlenecekleri bir kişisel alana hem de sosyalleşecekleri ortak alana sahip olacak.

SİNEMA AKŞAMI

Bir Güler Legacy klasiği haline gelen sinema akşamımızda, sporcularımız kendileri için özel hazırlanan pizzalarla keyifli bir sinema akşamı geçiriyor ve kampın ortasında eğlenceli bir dinlenme fırsatı yakalıyor.

BAŞ ANTRENÖRLERİMİZ

sitebora.jpg

BORA

AKBULUT

FMV Işık Okulları Basketbol Altyapı Sorumlusu

FMV Işık Okulları Genç Takım Antrenörü

Emre Beşer

EMRE

BEŞER

Galatasaray Kadın A Takım Yard. Antrenörü

Galatasaray Kadın Gelişim Yard. Antrenörü

İstanbul Üniversitesi Yıldız Kız Takım Antrenörü

siteali.jpg

ALİ RUHİ

BALKANLI

Darüşşafaka Tekfen Yard. Antrenörü

U18 Genç Milli Takım Yard. Antrenörü

Her şeyden önce güzel bir kamp dönemi olduğunu çocuğumdan teyit etmenin mutluluğu ile size bu maili gönderiyorum.

Tüm emek ve katkılarınız için teşekkürler.

A. ORAL