© Güler Legacy, 2019

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • Linkedin
  • Medium

GÜLER LEGACY YAZ KAMPLARI 2019

2018 yılında sekizincisi düzenlenen Güler Legacy Yaz Kampları, 8 yılda 813 öğrenciye benzersiz bir basketbol eğitimi sundu. Son yedi yıldır Özyeğin Üniversitesi'nin modern tesislerinde gerçekleşen Güler Legacy Yaz Kampları, 9. yılında 7-14 Temmuz tarihleri arasında yine Özyeğin Üniversitesi'nde 11-18 yaş arası genç sporculara donanımlı bir basketbol eğitiminin kapılarını açıyor.

 

Güler Legacy Yaz Kampları bir Gürsel Turizm iştiraki olan Şenol Turizm güvencesi ile gerçekleşmektedir.

GÜLER LEGACY YAZ KAMPLARINDA NELER VAR?

ANTRENMANLAR

Güler Legacy yaz kamplarında, her güne özel planlanan antrenman sistemimizle, sporcularımızın gelişimine üst seviyede katkı sağlanmaktadır. İlk gün oluşturulan takımların, gün içerisinde yaptıkları maçlarda, antrenmanlarda öğrenilenlerin sahaya uygulanması hedeflenmektedir.

MAÇLAR

Tüm sporcularımız yaşlarına ve fiziksel özellerine göre denk takımlara ayrılır ve yaptıkları maçlarda takım halinde hareket etme yeteneklerini geliştirirler. Antrenmanlarda öğrendiklerini hızlı bir şekilde sahada uygulayan sporcularımız, dostça bir rekabet içinde birbiriyle karşılaşır.

GÜLER AİLESİ

KAMP BOYUNCA SİZLERLE

Güler Ailesi kamp boyunca sporcularımızla birlikte olur ve onlarla yakından ilgilenir. Her gün öğrencilere kendi deneyimlerini aktaran Güler Ailesi, sporcularımızın hikayelerini de dinleme şansı elde eder.

ALL-STAR

Sporcularımız kamp esnasında düzenlenen All-Star yarışmaları ve maçları ile yoğun geçen bir kamp dönemi içerisinde keyifli anlar yaşar.

FUNTHEMENTAL

TESTLERİ

Kampımızın ilk günü gerçekleşen Funthemental testleri ile sporcularımızın tüm fiziksel özelliklerini en son bilimsel yöntemler ile ölçüyor ve test sonuçlarını sporcularımıza sunuyoruz.

COREVYO

Efsane basketbolcu Steve Nash'in yatırımcısı olduğu, vücut direncini ve dengesini arttırmaya yarayan yenilikçi spor ekipmanı CoreVYO, tüm antrenmanlarımızın önemli bir parçası.

ALTYAPIDA UZMAN

YERLİ VE YABANCI KOÇLAR

Kobe Bryant ve Kevin Durant gibi yıldız isimlerle birebir çalışmalar yapmış Christopher "CT" Thomas ve The Basketball Embassy kampları kurucusu Chris Dial olmak üzere, basketbol altyapısı eğitiminde uzman yerli ve yabancı koçlar, kamp boyunca sporcularımızla birlikte olacak.

PSİKOLOJİK GELİŞİM

DEPARTMANI

Uzm. Psk. Simru Kavak'ın liderliğindeki psikoloji departmanımız, sporcularımızla kamp boyunca birlikte olacak. Sporcularımız, psikologlarımızla birebir görüşme imkanına sahip olurken, verilecek seminer ve çalışmalarla spor psikolojisi alanında daha da bilinçlenecekler.

SEMİNERLER

Başta Güler Ailesi ve psikologlarımız olmak üzere, alanında uzman hakem, fizyoterapist, diyetisyen ve diğer değerli spor insanları, verecekleri seminerler ile kamp boyunca sporcularımızla birlikte olacaklar.

VİDEO ANALİZ

Bu yıl ilk defa kamplarımızda "Video Analiz" dönemini başlatıyoruz! 

Video analiziyle, sporcularımız kendi performanslarını Güler Ailesi ve koçlarla birlikte yeniden değerlendirme şansı bulacak, kendi basketboluna başka bir pencereden bakacak!

KİŞİSEL ÖDÜLLER

Kampımızda performansı ve kişiliği ile fark yaratan sporcularımızı, Güler Ailesi'nin ellerinden alacakları kişisel ödüller ile destekliyoruz.

MVP'YE AMERİKA'DA

KAMP FIRSATI

Güler Ailesi'nin ve koçlarımızın oylarıyla seçilen kampın en değerli oyuncusunu, 2020 yazında kamp masrafları Güler Legacy tarafından karşılanarak Amerika'da basketbol kampına gönderiyoruz. *

*Ulaşım ve vize masrafları katılımcıya ait olacaktır.

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ

Sporcularımız 7 yıldır kamplarımıza ev sahipliği yapan Özyeğin Üniversitesi'nin yurtlarında kalacaklar. Her yurt odasında ortak alan ve ayrı yatak odaları yer almakta, böylece sporcularımız hem dinlenecekleri bir kişisel alana hem de sosyalleşecekleri ortak alana sahip olacak.

SİNEMA AKŞAMI

Bir Güler Legacy klasiği haline gelen sinema akşamımızda, sporcularımız kendileri için özel hazırlanan pizzalarla keyifli bir sinema akşamı geçiriyor ve kampın ortasında eğlenceli bir dinlenme fırsatı yakalıyor.

BAŞ ANTRENÖRLERİMİZ

ALİ RUHİ

BALKANLI

Darüşşafaka Tekfen Yard. Antrenörü

U18 Genç Milli Takım Yard. Antrenörü

BORA

AKBULUT

FMV Işık Okulları Basketbol Altyapı Sorumlusu

FMV Işık Okulları Genç Takım Antrenörü

EMRE

BEŞER

Galatasaray Kadın A Takım Yard. Antrenörü

Galatasaray Kadın Gelişim Yard. Antrenörü

İstanbul Üniversitesi Yıldız Kız Takım Antrenörü

KAMP ÜCRETLERİ

KDV DAHİL

KAMP ÜCRETİ

KDV DAHİL

Kamp Kayıt Ücreti

2990 TL + KDV

3528 TL

İndirimli Kamp Ücreti**

2691 TL + KDV

3175 TL

Şehit ve gazilerimizin çocukları ve eski burslu sporcularımız

1495 TL + KDV

1765 TL

* Ön kayıt yaptıran velilerimiz, avantajlı fiyatlı ödemelerini Nisan ayı içerisinde gerçekleştirecektir.

**İndirimli kamp ücretimiz kampımıza daha önce katılan öğrenciler, SEV öğrencileri ve kardeş olarak gelecekler için geçerlidir.

Transfer ücretleri

İstanbul dışından gelecek öğrencilerimiz için havalimanlarından ve otobüs firmalarının Anadolu yakasındaki servis noktalarından transfer hizmeti verilecektir. Kampın son günü öğrencimizin havalimanına bırakılması istenirse, ikinci güvenlik noktasına kadar öğrencimize ekibimiz eşlik edecektir. Talep edilen transfer tipine göre sunulan ücret, kamp fiyatına eklenecektir.

Tek Yön Transfer

Çift Yön Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı

Özyeğin Üniversitesi

İstanbul Havalimanı

Özyeğin Üniversitesi

100 TL

225 TL

200 TL

450 TL

Anadolu Yakası Otobüs

Özyeğin Üniversitesi

100 TL

200 TL

 

Güler Legacy Yaz Kampları'na nasıl ön kayıt olurum?

Kayıt işlemlerinizi başlatmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Ekibimiz belirttiğiniz mail adresine ödeme ve kesin kayıt bilgilerini size ulaşacak ve kayıt işleminizi tamamlayacak!

Tüm sorularınız için bize "Bize Ulaşın" kısmından, 02129510132 numaralı telefondan, info@gulerlegacy.com adresinden ve sosyal medya kanallarımızdan ulaşabilirsiniz!

Her şeyden önce güzel bir kamp dönemi olduğunu çocuğumdan teyit etmenin mutluluğu ile size bu maili gönderiyorum.

Tüm emek ve katkılarınız için teşekkürler.

A. ORAL

TURSAB.png
GURSEL.png