top of page

MİSYONUMUZ

Spor ve bilimi bir araya getirerek ürettiğimiz projelerle sporun geliştirici ve iyileştirici gücünü herkese ulaştırmak, gelecek nesillere yaşam boyu sürdürülebilir becerileri kazandırarak hem zihinsel hem fiziksel yönden iyi sporcular yetiştirmektir.

misyon2.jpg
vizyon.jpg

VİZYONUMUZ

Gelişimi destekleyen projelerimizde her zaman mevcut en yeni bilimsel gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek, yurt içinde ve dışında alanının öncülerinden olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Girişimcilik – Yeni arkadaşlarla, antrenörlerle tanışmak ve farklı bir  ortamda çalışmak için hevesli olmak.

Üretkenlik – Her zaman farklı bir bakış açısıyla olaylara yaklaşıp, saha içi ve dışında yeni şeyler düşünüp, uygulamaya çaba göstermek.

Liyakat – Oyuna ve bütün paydaşlara saygı duymak, başta kendi takımı olmak üzere, oyuna ve kuruma bağlılığını göstermek.

Eğitim – Basketbol, organizasyon ve hatta hayat anlamında her gün yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz. Öğrenmenin yaşı yok. En önemlisi, her zaman öğrenmeye açık olmak.

Rekabet – Rekabeti hiçbir zaman, arkadaşlarınızı geride bırakmak olarak görmeyip, karşılıklı gelişme fırsatı olarak değerlendirmek. Yoğun çalışma ve rekabet ortamlarının keyifli geçiyor olmasının temeli de budur.

değerler.jpg
bottom of page